پراید به عنوان تصادف خیز ترین تا عزیزترین و گرانترین ماشین مردم سطح پایین

پراید به عنوان نگاه مردم به گرانی در سطح پایین و محک و عیار

پراید به عنوان ارزانترین ماشین در سطح پایین جامعه

پراید از توقیف تا تولید در دوره برجام پراید مورد بی مهری قرار گرفته در ایام و تا مرز نابودی رفته و قرار شد تولیدش توقیف بشود.

پراید از تکثیر در مدل های مختلف تا برچیده شدن پراید در مدلهای مختلف تکثیر شده و نشان داد که شکل و شمایل و سفتی و محکمی خود را حفظ می کند و سفتی و محکمی مهم نیست و همیشه به عنوان یک خودرو کم سوز مطرح است

پراید از بهترین تا سود آورترین، کم بنزین خورترین پراید نازنین پراید کم سوز ترین پراید ناز که از امتیازاتی برخوار بود که بر پراید تصادف خیز ترجیح داده می شد.

پراید از سبک ترین تا ماشین نیست،  ترین ! پرایدی که باد زیر آن می پیچید و 700 کیلو طعنه به او وارد می شد و باد چپش می کرد دیگر طعنه ای نشنید و روز به روز به سمت ارج و قرب پیدا کردن رسید به طوریکه در سال 98 امکان فروش آن تا 80 در زمزمه ها بود.

پراید دارای مدل هاچ بک بلند

پراید دارای مدلهای از رده خارج شده که ماشین ارزش پیدا کرده و چند مدل آن که معلوم نبود چه تفاوتی با سایر مدل های داشت گفته شد که  از رده خارج می شوند.

داغ دارت هستیم

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


شادی مدارس ایّــام نیستان فلسفه معرفی و دانلود کتاب‌های فانتزی Justin عشق من......ویدوج Randi app نیلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. !..اینجا چراغی روشن است